درباره اپل سنتر امپراطور

اپل سنتر امپراطور درسال 1382 در مجتمع تجاری علاالدین و بازمینه فعالیت فروش محصولات اپل بخصوص لپ تاپ و نوت بوک فعالیت خود را آغاز نمود.

با پیشرفت محصولات کامپیوتری و الکترونیکی و تخصصی شدن این دسته از محصولات و گسترده شدن شبکه مشتریان و تقاضای آنان اپل سنتر امپراطور اقدام به تخصصی نمودن کادر فروش خود در زمینه فروش و خدمات پشتیبانی تخصصی کلیه محصولات اپل نمود.

فعالیت آنلاین این مجموعه در سال 1386 با ثبت وب سایت www.applecenter.ir و باهدف رواج دادن تجارت آنلاین در کشور عزیزمان ایران آغاز گردید و به دلیل عدم وجود امکانات کافی در این زمینه تا مدت زمانی ناکام ماند، اما در حال حاضر با تکمیل این امکانات و رقابتی شدن بازار و در دست داشتن نیروی متخصص و بهره گیری از آخرین تکنیک های تجارت آنلاین مدتیست اقدام به فعالیت سالم در این زمینه داریم و قادر به پشتیبانی هر جه کاملتر کاربران محترم هستیم.

اکنون اپل سنتر امپراطور با در دست داشتن کادری مجرب و تخصص کامل در زمینه خدمات دهی محصولات اپل در تلاش است تا بتواند در زمینه فروش و خدمات تخصصی محصولات اپل در بازار ایران فعالیت چشمگیر داشته و نهایت این خدمات را به کاربران و مصرف کنندگان عزیز ارائه نماید.

لازم به ذکر است کلیه خدمات و فعالیت های مجموعه اپل سنتر امپراطور مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و تحت نظارت انجمن حقوق مصرف کننده میباشد.