اپل برنامه های بازیافت جهانی را گسترش می دهد ۱۳۹۸/۱/۲۹

کوپرتینو، کالیفرنیا - اپل امروز اعلام کرد  تصمیم دارد که طرح گسترش بازیافت جهانی را تا چهار برابر گسترش دهد، مشتریان در ایالات متحده این امکان را دارندکه آیفون خود را به وسیله  Daisy، ربات بازیافت آن، از هم جدا کنند که در فروشگاه های Best Buy در سراسر ایالات متحده و خرده فروشان KPN در هلند بازگردانده می شود. مشتریان همچنین می توانند دستگاه های واجد شرایط خود را برای بازیافت در هر فروشگاه اپل یا از طریق apple.com به عنوان بخشی از برنامه تجارت اپل تبدیل کنند.

اپل تقریبا 1 میلیون دستگاه را از طریق برنامه های اپل دریافت کرده است و هر Daisy می تواند 1.2 میلیون دستگاه را در سال  دور بریزد. در سال 2018، این شرکت بیش از 7.8 میلیون دستگاه اپل را تعمیر کرد و به بیش از 48000 تن از ضایعات الکترونیکی در دفن زباله کمک کرد.

امروز اپل گزارش سال 2019 خود را منتشر کرد که حاوی اطلاعات اضافی درباره راه حل های تغییر آب و هوا شرکت است، از جمله اعلام اخیر آن است که 44 نفر از تامین کنندگان آن برای تولید محصولات اپل خود به 100 درصد انرژی تجدید پذیر اختصاص داده اند. گزارش را می توان در apple.com/environment مشاهده کرد. این شرکت در روز 22 آورپریل روز زمین را جشن می گیرد و امروز در جلسات اپل در همه فروشگاه های اپل روز جهانی جشنواره را جشن می گیرد و شامل داستان های اصلی و مجموعه ای از برنامه ها و بازی ها در فروشگاه App برای کمک به مردم به افتخار زمین است و نقش خود را در اکوسیستم طبیعی چالش روز زمین اپل همچنین باعث می شود کاربرانی که ساعت اپل را تماشا می کنند تا تمرین های در فضای باز را از 30 دقیقه یا بیشتر انجام دهند تا جایزه ویژه روز زمین و پیام های ویژه را بدست آورند.