درباره ال سی دی اپل واچ ۱۳۹۸/۲/۳۱

 

صفحه نمایش اپل واچ سری 

 

 همانطور که میدانید صفحه نمایشگر اپل واچ بسیار ضریف است و با دقت خاصی طراحی شده است و ممکن است با برخورد با سطح سخت آسیب ببیند یا شکسته شود.

صفحه نمایش  OLED روی این سری از apple watch ها که هر سری انعطاف پذیرتر و ظریف تر نسبت به مدل های پیشین است که مدل های اسپورت آن با شیشه ی ion_X تقویت شده است. 

touch & LCD apple watch  :

 

ال سی دی اپل واچ  از نوع AMOLED ,تاچ خازنی و قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ مختلف ,رزولوشن 390 . 312 پیکسل با قطر 1/65 اینچ ,قابلیت لمس همزمان ,تاچ سه بعدی ,روشنایی 1000Nits  برخوردار است و از خوانایی بالایی در برابر نور خورشید برخوردار است علاوه بر این ها واچ سری 4 ال سی دی از نوع LTPO OLED ضدآب تا عمق 50 متری نیز هست.

 

 

تعویض شیشه یا گلس  صفحه نمایش اپل واچ:

 

این روش یکی از روش های تعمییری اپل واچ محسوب می شود.البته تعویض گلس یا شیشه ی اپل واچ همیشه پاسخگو نمی باشد در واقع اگر هر قسمتی از ال سی دی شکسته باشد نور نداشته باشد ,سیاه شده باشد و یا به رنگ بنفش و... تغییر رنگ داده باشد تعویض گلس موثر نمی باشد.

 

 

تعویض گلس تنها برای مانی که آسیب جدی نمی باشد و تاچ از کار نیفتاده است کار آمد واقع می شود.

تعویض صفحه نمایش اپل واچ :

 

اگر صفحه نمایش اپل واچ شکسته باشد یا شاهد تغییر رنگ بر روی آن باشیم نیاز به تعویض فوری آن می باشد.

همچنین با کار نکردن تاچ اپل واچ ما ناچار به تعویض کامل صفحه نمایشگر می شویم .

 

 

توجه داشته باشید که ال سی دی باید با مدل دستگاه همخوانی داشته باشد و حتما با قطعه ی اورجینال جایگزین شود در غیر این صورت به اپل واچ شما آسیب وارد خواهد شد و ظرف مدت کوتاهی دچار مشکل می شود.

اپل سنتر امپراطور علاوه بر فروش تمامی محصولات اورجینال اپل آماده ی ارایه ی خدمات تخصصی در زمینه تعمیر و تعویض محصولات اپل نیز می باشد.