سرویس  دیگری که  در این مراسم  مورد بررسی قرار گرفت سیستم اپل پی است که در سال 2019 بیشتر از 10 میلیارد پول با این سیستم انتقال داده شده است  که این رقم فوق العاده است"/> رونمایی از سرویس های اپل کارت که از مزیت های آن می توان به مسائلی از قبیل اینکه که هیچ شماره  کارت هیچ نوعCCV2 و هیچ تاریخ و امضایی در آن هک نشده است"/> رونمایی از سرویس های اپل کارت که از مزیت های آن می توان به مسائلی از قبیل اینکه که هیچ شماره  کارت هیچ نوعCCV2 و هیچ تاریخ و امضایی در آن هک نشده است"> رونمایی از سرویس های اپل کارت که از مزیت های آن می توان به مسائلی از قبیل اینکه که هیچ شماره  کارت هیچ نوعCCV2 و هیچ تاریخ و امضایی در آن هک نشده است"/> رونمایی از سرویس های اپل کارت که از مزیت های آن می توان به مسائلی از قبیل اینکه که هیچ شماره  کارت هیچ نوعCCV2 و هیچ تاریخ و امضایی در آن هک نشده است"/>

وقایع کنفرانس اپل

 امشب در مراسم کنفرانس اپل این مراسم با بیان توضیحاتی در مورد سرویس های اپل آغاز شد .

عرضه اپل نیوز پلاس جدید که بر روی آیپد قابل دسترسی است و از امروز در دسترس قرار گرفته است قیمت اشتراک ماهانه 9.99$ دلار است که ماه اول رایگان خواهد بود.

سرویس  دیگری که  در این مراسم  مورد بررسی قرار گرفت سیستم اپل پی است که در سال 2019 بیشتر از 10 میلیارد پول با این سیستم انتقال داده شده است  که این رقم فوق العاده است، سیستم اپل پی در 40 کشور فعال است و در این کشورهااز این به بعد تاکسی و اتوبوس ها رو هم می تونند بااپل پی پرداخت کرد.

رونمایی از سرویس های اپل کارت که از مزیت های آن می توان به مسائلی از قبیل اینکه که هیچ شماره  کارت هیچ نوعCCV2 و هیچ تاریخ و امضایی در آن هک نشده است و فقط شما از این اطلاعات خبر دارید.

اپل کارت به شما نشان خواهد داد که چقدر مقدار هزینه در چه دسته بندی و چه مکان هایی است، این توسط هوش مصنوعی و یادگیری ماشین محقق می شود

اگر از اپل پی استفاده کنید 2% پولتون برمیگرده و در استورهای اپل 3% به حسابتون برمیگرده.

اپل تی وی از محصولات دیگر مورد بحث امشب این کنفرانس بوده، شبکه های موجود در اپل تی وی با پشتیبانی از ارائه دهنده های بزرگ صنعت فیلم سازی و کارتون های نایاب برای کودکان در اپل تی وی.

اپل تی وی در 10 کشور فعال است و همچنین این اپ به زودی برای تلویزیون های سامسونگ وسونی اضافه خواهد شد 

اپل تی وی پلاس که به نظر یک شبکه تلویزیونی آنلاین با تولید کننده های محتوای اختصاصی است و شما می توانید سریال جدید رو می تونید از اپ تی وی دنبال کنید از ماه می در دسترس همگان خواهد بود و به مک بوک نیز خواهد آمد.

اپل تی وی پلاس تحت  تمامی این دیوایس ها ارائه خواهد شد و پاییز ارائه خواهد شد و در بیشتر از 100 کشور در دسترس خواهد بود

اپل کانال اپل TV را معرفی کرد. سرویس استریم اپل تی وی به صورت آنلاین و آفلاین قابل استفاده می باشد، شما از طریق این سرویس می توانید به بسیاری فیلم های مختلف، برنامه های تلویزیونی ،سریال و موزیک های مختلف و به روز دنیا دسترسی داشته باشید و نکته ی جالب اینست که این سرویس دارای اپ اندروید نیز می باشدو همچنین در مک  نیز قابل دسترسی می باشد.

شرکت اپل در جریان کنفرانس خبری اش از سرویس گیمینگ و اشتراکی Apple Arcade برای پلتفرم های iOS، مک و اپل تی وی رونمایی کرد. اپل آرکید بر خلاف سرویس های استریم مایکروسافت، گوگل و سونی،  از قابلیت کلاود بهره نمی برد.

و انتهای مراسم...............

با ما همراه باشید 

اخبار مرتبط ویدئوهای مرتبط

محصولی در فروش ویژه وجود ندارد.