00

00

:

00

:

00

مقایسه دوربین آیفون 11 و آیفون 11 پرو


دوربین آیفون 11

ایفون 11 دوربین دوگانه ۱۲ مگاپیکسلی و قابلیت عکس برداری به صورت Wide (گسترده) و Ultra Wide (فوق گسترده) دارد. دوربین فوق گسترده iPhone 11 این امکان را می دهد تا تصاویر و ویدیوهایتان را در قالبی بسیار بزرگ تر از قالب خود دوربین ضبط کنید. 

بی شک این محبوب ترین دوربین در جهان است که با یک دیدگاه کاملا متفاوت و جدید طراحی شده است.

با دوربین آیفون ۲۰۱۹ اپل، فیلم هایی با بالاترین کیفیت ممکن ضبط و ویرایش کنید. آیفون 11 در تمام دوربین های خود امکان فیلمبرداری با کیفیت 4K و سرعت ۶۰ فریم در ثانیه را فراهم کرده که شفافیت بسیار بالایی دارد. البته دوربین Ultra Wide تا ۴ برابر صحنه های بیشتری نسبت به دوربین Wide ضبط می کند.

خبر خوب اینکه حالا دیگر دوربین سلفی هم قابلیت عکس برداری و فیلم برداری به صورت اسلوموشن را دارد.

حالت Night mode که در شب و در محیط های کم نور، عکس برداری کاملاً واضح و شفاف دارد و در هر عکس علاوه بر نور، جزئیات بیشتری نیز ثبت می شود.

iphone-11-camera

iphone-11-night-mode

دوربین آیفون 11 پرو

ایفون 11 پرو دارای اولین سیستم دوربین سه گانه است که دوربینهای آن Wide, Ultra Wide و Telephoto نام دارد. این سیستم دوربین سه گانه فریم های بیشتر و تا ۴ برابر زوم اپتیکال به شما می دهد. تمام دوربین ها دارای کیفیت ۱۲ مگاپیکسل می باشند.

نسل جدید HDR هوشمند در آیفون ۱۱ پرو از الگوریتم های پیشرفته ای برای دقیق تر شدن جزئیات عکس مانند سایه ها و ... استفاده می کند. آیفون ۱۱ پرو می تواند به طور خودکار جزئیات را در پس زمینه تصاویر تنظیم کرده و نمایش دهد که حتی بعضی از دوربین های حرفه ای DSLR هم نمی توانند این کار را انجام دهند.

کیفیت دوربین سلفی TrueDepth ایفون ۱۱ پرو، ۱۲ مگاپیکسل می باشد و به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با سرعت ۱۲۰ فریم در ثانیه در حالت اسلوموشن و یا ۶۰ فریم در ثانیه در حالت 4K فیلمبرداری کنید.

دوربین سلفی آیفون 11 پرو هم قابلیت عکس برداری و فیلم برداری به صورت اسلوموشن را دارد.

حالت Night mode که در شب و در محیط های کم نور، عکس برداری کاملاً واضح و شفاف دارد و در هر عکس علاوه بر نور، جزئیات بیشتری نیز ثبت می شود.


iphone-11-pro-camera-1


iphone-11-pro-camera-2

iphone-11-pro-camera-3

night-mode-iphone-11-pro

تفاوت دوربین آیفون 11 و دوربین آیفون 11 پرو و پرو مکس

دوربین آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس تفاوتی با هم ندارند و تنها ممکن است در نمایش عکس، آیفون 11 پرو مکس به دلیل داشتن صفحه نمایش سوپر رتینا، تصویر گرفته شده را باکیفیت بالاتری نمایش دهد.

ولی تفاوت دوربین آیفون  11 و آیفون 11 پرو در این است که دوربین پشتی آیفون 11 دوگانه است و دوربین آیفون 11 پرو سه گانه و یک دوربین 12 مگاپیکسلی تله فوتو، اضافه تر نسبت به ایفون 11 دارد و به مراتب عکاسی با کیفیت تری نسبت یه ایفون 11 دارد.

iphone-11-pro-max

اخبار مرتبط ویدئوهای مرتبط

محصولی در فروش ویژه وجود ندارد.