00

00

:

00

:

00

هواوی نوا6 با اتصال 5G در راه است ...

گوشی هواوی Nova 6 با اتصال 5G در راه است و قرار است این گوشی دارای ویژگی هایی منحصر به فرد نسبت به نسخه های پیشین خود باشد. به نظر می رسد برند چینی هواوی قصد ندارد نسبت به تحریم های فعلی ایالات متحده عقب نشینی کند.

مشخصات Hoawei Nova 6

گوشی هواوی نوا6 احتمالاً دارای دوربین سلفی دوگانه زیر نمایشگر است. در واقع ترکیب هوآوی نوا به دنبال یک به روزرسانی است.

تا پیش از معرفی گوشی هواوی نوا6 دقیقا چهار مورد از شش گوشی سری 5 دارای یک دوربین با ایجاد حفره روی گوشی است. ولی این بار گوشی هواوی نوا6 نخستین گوشی این برند با دوربین دوگانه نمایشگر است. این که آیا این گوشی دارای یک ماژول TOF است یا خیر هنوز مشخص نیست .

با این وجود احتمالاً یک واحد ToF، در قسمت پشتی گوشی وجود داشته باشد.

در کنار سه دوربین معمولی پشتی، پیش بینی می شود یک دوربین سه بعدی مبتنی بر هوش مصنوعی نیز وجود داشته باشد، اما متاسفانه مشخصات دقیق این دوربین مشخص نیست. با توجه به وجود دکمه ای بزرگ روی این گوشی به نظر می رسد شاهد یک خوانشگر اثر انگشت مشابه با خوانشگر نوا 5T روی این گوشی هستیم و اگر صفحه نمایش از نوع OLED باشد، سنسور زیر صفحه  نمایش قوی تر عمل می کند. 

این تقریبا همه چیزهایی است که می توانیم به دنبال دیدن یک تصویر افشا شده از گوشی نوا6 حدس بزنیم . بنابراین ما انتظار داریم اطلاعات بیشتری را درباره این محصول طی روزهای آتی به دست بیاوریم.
اپل سنتر امپراطور

همراه همیشگی، تعهد ایرانی

apple center

اخبار مرتبط ویدئوهای مرتبط

محصولی در فروش ویژه وجود ندارد.