معرفی گوشی جدید شیائومی mi cc 9 pro


00

00

:

00

:

00

معرفی گوشی جدید شیائومی mi cc 9 pro

گوشی mi cc 9 pro شیائومی در تاریخ 14 آبان وارد بازار می شود

شرکت شیائومی به زودی گوشی می سی سی 9 پرو را وارد بازار می کند . تاریخ دقیق این ورود به بازار پنجم نوامبر برابر با چهاردهم آبان ماه تعیین شده است.

مشخصات شیائومی mi cc 9 pro

گوشی می سی سی 9 پرو دارای دوربین پنجگانه است و این موضوع را می توان یکی از مهمترین خصوصیات این گوشی جذاب دانست. گفته می شود که این گوشی با شارژ سریع 30 وات عرضه می شود و دارای یک دوربین 108 مگاپیکسلی است.

دوربین های پنجگانه این گوشی به شکل عمودی در یک صف قرار دارند. افزون بر این ها، گوشی می سی سی 9 پرو دارای فلاشر دوگانه ال ای دی است.

به نظر می رسد شیائومی برای افراد علاقمند به عکاسی برنامه ریزی ویژه ای دارد. در واقع این افراد می توانند با 5 دوربین از زوایای مختلف عکاسی کنند و نگران تاریکی یا مواری مشابه نباشند. این گوشی از سنسور  ISOCELL Bright HMX سامسونگ، برخوردار است  و به راحتی عکس های ماکرو و پرتره هایی زیبا ثبت می کند.

دوربین 108 مگاپیکسلی این گوشی همان دوربینی است که به عنوان دوربین اصلی در گوشی می میکس آلفا استفاده می شد. پیشبینی می شود در رویداد شیائومی در تاریخ چهاردهم آبان ماه، یک تلویزیون جدید شیائومی و یک ساعت هوشمند جدید رونمایی شود.
اپل سنتر امپراطور

همراه همیشگی، تعهد ایرانی

apple center

اخبار مرتبط ویدئوهای مرتبط

محصولی در فروش ویژه وجود ندارد.