social media

ادغام فیس بوک و اینستاگرام و واتس اپ

مارک زاکربرگ

اکتون بنیانگذار واتس اپ

راه های دشوار ادغام واتس اپ اینستاگرام و فیس بوک

بدون نام
پیگیری آخرین سفارش شما


00

00

:

00

:

00

ادغام منسجر، واتس اپ و اینستاگرام بسیار دشوار خواهد بود

بنیانگذار واتس اپ: برنامه فیس بوک برای ادغام مسنجر، واتس اپ و اینستاگرام بسیار دشوار خواهد بود.

برایان اکتون، بنیانگذار واتس اپ ، تلاش های فیس بوک برای پیوسته کردن مسنجر، واتس اپ در صحبت های اخیر خود به نکات جالب اشاره کرد. فیس بوک امسال تأیید کرده است که قصد دارد یک لایه امنیتی اضافی را به خدمات پیام رسانی خود اضافه کند. این اقدام به عنوان بخشی از تلاش ادغام انجام می شود. در واقع فیس بوک قصد دارد برنامه های خود را ادغام کند اما برایان اکتون اشاره کرده است این کار بسیار دشوار خواهد بود. این سه برنامه هنوز جداگانه هستند، اما اگر قرار باشد هر سه برنامه تحت یک پلت فرم پیام یا پروتکلی واحد جمع شوند، مسیر بسیار دشوار خواهد بود.

اکتون در کنفرانس Wired25 اعلام کرد

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس بوک و تیم او هنوز کارهای زیادی در جهت تحقق این هدف دارند. اکتون، رئیس اجرایی بنیاد سیگنال، در کنفرانس Wired25 در سانفرانسیسکو گفت: " مارک مسیر خود را با یک نظم بسیار طولانی تنظیم کرده است و فکر می کنم سال ها مشغول ساخت آن خواهد بود." 

در ماه ژانویه، نیویورک تایمز گزارش داد که فیس بوک هدف خود را برای پایان دادن به کار تا پایان سال جاری یا اوایل 2020 تعیین کرده است. اما اکنون معتقد است مسیر بسیار طولانی تر خواهد بود. اما افزون بر مدت زمان احتمالی برای این ادغام ، تلاش برای ادغام برنامه های فیس بوک نگرانی هایی جدی را در خصوص امنیت برنامه ها ایجاد کرده است.

طرح فیس بوک در شرایطی پیگیری می شود که این شرکت برای بررسی تعدادی از رسوایی های حفظ حریم خصوصی با بررسی های جدید روبرو است. سال گذشته، افشاگری هایی منتشر شد که نشان می داد شرکت مشاوره سیاسی انگلیسی کمبریج آنالیتیکا داده های 87 میلیون کاربر فیسبوک را بدون رضایت آنها جمع آوری کرده است.

اپل سنتر امپراطور

همراه همیشگی، تعهد ایرانی

Apple Center

اخبار مرتبط ویدئوهای مرتبط

ادغام منسجر، واتس اپ و اینستاگرام بسیار دشوار خواهد بود استفاده از تاچ آیدی در آپدیت جدید واتس آپ واتس آپ، فیسبوک و اینستاگرام ادغام می شوند

محصولی در فروش ویژه وجود ندارد.