نرم افزار روسیه در تلفن های هوشمند

فروش تلفن های هوشمند با برنامه های روسی پیش فرض به فروش می رسند

تصویب لایحه در روسیه در ارتباط با  فروش تلفن های هوشمند


00

00

:

00

:

00

محافظت از نرم افزارهای روسی در برابر شرکت های خارجی

تلفن های هوشمند و رایانه های شخصی در روسیه با برنامه های روسی پیش فرض فروخته می شوند.

قانونگذاران روسیه می گویند لایحه ای را در دست دارند که بر اساس آن شرکت های نرم افزاری روسیه را در برابر سوء استفاده شرکتهای خارجی محافظت می کند. پارلمان روسیه در حال بحث در مورد لایحه ای است که کلیه تجهیزات الکترونیکی فروخته شده در روسیه از جمله تلفن های هوشمند، رایانه ها و تلویزیون های هوشمند را مجبور به استفاده از برنامه های پیش فرض می کند.


جریمه برای فروشندگانی که این قانون را رعایت نکنند

به گفته قانونگذاران :" این لایحه از منافع شرکت های اینترنتی روسی محافظت می کند و باعث پیشگیری از سوء استفاده توسط شرکت های بزرگ خارجی در زمینه فناوری اطلاعات خواهد شد." در صورت تصویب این لایحه، دولت روسیه فهرستی از وسایل الکترونیکی را منتشر خواهد کردکه برای رعایت این قانون جدید لازم است. انتظار می رود تلفن های هوشمند، تبلت ها، رایانه ها، سرورها و تلویزیون های هوشمند در این فهرست قرار بگیرند. فروشندگانی که نتوانند این موارد را رعایت کنند واجد شرایط برای جریمه های حداکثر 200,000 روبل ( تقریباً 3,100 دلار ) و ممنوعیت احتمالی هستند.

در حالی که برخی این اقدام دولت روسیه را گامی در جهت محافظت از صحنه فناوری محلی می دانند، بسیاری دیگر آن را اقدامی به سمت یک وضعیت نظارت کامل می دانند. برای مثال بسیاری نگرانند که برنامه های اجباری روی دستگاه ها دسترسی به داده های خصوصی آنهاو حتی ارتباطات رمزگذاری شده آنان را رصد کند. این لایحه قبلاً نخستین رأی را در مجلس عوام پارلمان روسیه به تصویب رساند. برای تصویب و رسیدن به میز رئیس جمهور پوتین، این لایحه باید دو رأی دیگر در مجلس عوام و رأی در مجلس عالی تصویب کند. انتظار می رود این لایحه هر سه رای آتی را دریافت کند زیرا در حال حاضر حمایت همه احزاب سیاسی بزرگ روسیه را به دست آورد.

اپل سنتر امپراطور

همراه همیشگی، تعهد ایرانی

Apple Center

اخبار مرتبط ویدئوهای مرتبط

محصولی در فروش ویژه وجود ندارد.