جانبی مک

مک پرو

جدید

مک مینی

آیمک

مک بوک

مک بوک ایر

جدید

مک بوک پرو

جدید

جانبی آیفون

سایر آیفون ها

آیفون SE

جدید

X آیفون

XR آیفون

XS آیفون

آیفون 11

جدید

آیفون 11 پرو

جدید

جانبی اپل واچ

Edition اپل واچ

اپل واچ SE

جدید

اپل واچ استیل

اپل واچ نایک

سایر اپل واچ ها

اپل واچ 3

اپل واچ 6

جدید

اپل واچ 5

جانبی آیپد

آیپد مینی

آیپد

آیپد ایر

آیپد پرو

جدید

جانبی تی وی و آیپاد

آیپاد تاچ

جدید

آیپاد نانو

آیپاد شافل

Pro Display XDR

جدید

اپل تی وی

تجهیزات رباتیک وخاص

کابل، آداپتور، پاوربانک

کاور، محافظ ،کیف، قاب

کیبورد، موس، تجهیزات جانبی

هارد و فلش مموری

هدفون و اسپیکر

قطعات یدکی ایرپاد

قطعات یدکی آیپد

قطعات یدکی اپل واچ

قطعات یدکی آیپاد

قطعات یدکی مک

قطعات یدکی آیفون

بدون نام
پیگیری آخرین سفارش شما


00

00

:

00

:

00

اعلانیه ابراهیم درستی به واحدهای صنفی نسبت به قاچاق نبودن گوشی های تلفن همراه

ابراهیم درستی رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی، تصویری، گوشی همراه و لوازم جانبی طی بیانیه ای اعلام کرد که واحدهای صنفی نسبت به قاچاق نبودن گوشی های تلفن همراه اطمینان حاصل کنند/ لزوم توجه به اصالت گوشی به هنگام خرید.

ورود گوشی های قاچاق


رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی، تصویری، گوشی همراه و لوازم جانبی با تاکید بر حساسیت بازار صنف متبوع خود به لحاظ ورود گوشی های قاچاق از طریق سوداگران سودجو گفت: برای کنترل بازار به واحدهای صنفی تحت پوشش این اتحادیه کما فی السابق تاکید می شود به هنگام تهیه گوشی های همراه از طریق واردکنندگان نسبت به قاچاق نبودن و اینکه از طریق مراجع و منابع قانونی وارد شده است اطمینان حاصل کنند.


ابراهیم درستی با اشاره به جمع آوری گوشی های قاچاق در یکی از پاساژهای تهران گفت: شب گذشته چند واحدصنفی که اقدام به عرضه و فروش گوشی های قاچاق در یکی از پاساژهای تهران می نمودند از طریق دستگاه های اطلاعاتی و نظارتی شناسایی و جمع آوری شدند.


وی با تاکید بر اینکه خریداران گوشی نیز به هنگام خرید هوشیار باشند و موارد ایمنی را در نظر بگیرند گفت: افراد به هنگام خرید با مراجعه به واحدهای صنفی دارای پروانه کسب گام اول را برای یک خرید سالم برمی دارند؛ چرا که تخلفات گزارش شده عمدتا در واحد های بدون پروانه کسب می باشد و علاوه بر آن نسبت به استعلام صحت اصالت کالا از طریق سامانه همتا اقدام نمایند که مسلما این رویه به نفع خود آنها می باشد.


رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی، تصویری، گوشی همراه و لوازم جانبی در خصوص گوشی های مسافری نیز بیان کرد: واحدهای صنفی که از قبل گوشی هایی را از طریق مسافری وارد یا خریداری کرده اند نیز با مراجعه و اعلام آن به مراکز ذی صلاح، مجوزهای لازم را اخذ نمایند تا گوشی ها مشمول کالای قاچاق نگردد و ناخواسته دچار عواقب و جریمه نشوند.


درستی ضمن تشکر از بردباری واحد های صنفی سراسر کشور با تاکید بر رعایت قانون و حرکت در چارچوب موازین به عنوان یک وظیفه برای تمامی واحدهای صنفی گفت:خوشبختانه واحدهای صنفی تحت پوشش این اتحادیه کاملا با ورود و عرضه گوشی های قاچاق و تقلبی مخالف بوده و اتحادیه نیز تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا با کنترل بازار هم حقوق مصرف کننده پایمال نشود و هم فروشندگان و واحدهای صنفی در فضایی سالم ، کسب و کار خود را داشته باشند.

اخبار مرتبط ویدئوهای مرتبط