درباره اپل واچ نایک پلاس سری 3 (+Apple Watch3 Nike) ۱۳۹۶/۶/۲۸

 

+Apple Watch Nike  

 

 

دو مارک نوآورانه در جهان، همکاری طولانی مدت خود را حتی بیشتر کرده اند. با استفاده از اپل واچ نایک پلاس Cellular در واقع شما یک مربی آموزش برای ورزش خود ، یک DJ برای موسیقی هایتان و دریافت تمامی پیام ها و تماس ها یتان بدون اینکه تلفن همراهتان در کنارتان باشد , به صورت یکجا در کنار هم دارید .

 

 

ویژگی هایی که با مدل های قبلی فاصله زیادی دارند

اپل واچ نایک پلاس سری 3 دارای GPS ، قابلیت سیمکارت خوردن و ارتفاع سنج می باشد و همچنین دارای تمام ویژگی هایی است که شما به آن نیاز دارید تا اجرای خود را به سطح بالاتری برسانید. شما حتی می توانید ساعت خود را به صورت بی سیم با تجهیزات سازگار با ورزشگاه جفت کنید ، و با قابلیت ضد آب بودن تا عمق 50 متری میتوانید به راحتی به استخر رفته بدون اینکه ساعتتان را از خود دور کنید . حتی میتوانید به یک مربی شنا هم تبدیل شوید .

 

 

ظاهر صفحه نمایش (Watch Face) اپل واپ نایک پلاس نسل 3

این برنامه به طور خاص فقط برای ساعت اپل نایک پلاس طراحی شده است، حالت نمایشی ساعت هوشمند نایک پلاس در دو سبک دیجیتال و آنالوگ نمایش داده می شود و همچنین صفحه نمایش های خاص دیگری را برای کاربران عرضه کرده است که شما می توانید از طریق برنامه Nike+ Run Club این صفحه نمایش ها را دانلود و استفاده کنید کنید .

 

اپل واچ 3 نایک پلاس با بند اسپورت لوپ بهترین گزینه مناسب برای دست شما

یک همراه جدید برای گروه نایک ورزشی،بند اپل واچ نایک سیلور لوپ سبک وزن است ، وقتی آب روی آن ریخته می شود به سرعت خشک می شود ، و به راحتی روی مچ دستتان تنظیم می شود . بیش از 300 نخ و پنج نخ متفاوت از یک ساختار دو لایه 3D ساخته شده است که خیلی نرم اما بسیار با دوام است .

 

 

نرم افزار Nike + Run Club شریک کامل شما در حال ورزش

آیا شما فقط مانند یک انسان با دو پا فقط به دویدن معمولی بسنده کرده اید؟

برنامه Nike+ Run Club به طور کامل در ورزش احاطه کرده و دقیقا آنچه را که نیاز دارید را به شما ارائه می دهد ، با دادن انگیزه میلیون ها نفر از دوندگان و راهنمایی متخصص در پشت سر شما به ورزشتان کمک میکند خیلی راحت اعتماد کنید و خیلی سریع حتی به دورترین نقاط بروید .

شما توسط این برنامه با یک ضربه میتوانید به صدای هدایتگر صوتی گوش کنید ، این صدا می تواند صدای یک مربی ورزشی ، ورزشکار و یا یک مهمان ویژه باشد .

 

 

آموزش دقیقتر با آمار بیشتر در ورزش های قبلی

آیا میخواهید برنامه ورزشی امروز خود را با برنامه 5 سال پیشتان مقایسه کنید؟اپل واچ 3 نیک پلاس این امکان را به شما می دهد .

 

 

برنامه های وررزشی خود را با روحیه خوب اجرا کنید

شما می توانید از دوستان دوست داشتنی تشویق دریافت کنید حتی هنگامیکه بدون تلفن خود در حال اجرا هستید حتی یادآوری هایی که توسط فعالیت های مشترک دوستان شما ایجاد می شود ، آب و هوای فعلی در هنگام اجرای برنامه ها و... را مشاهده نمایید و به اشتراک بگذارید .

 

 

برنامه هایتان را اجرا کنید و هر یکشنبه ببینید چه مدت می توانید رکورد خود را زنده نگه دارید البته به لطف برنامه سوزاندن کالری Nike + Run Club با لیست پخش منحصر به فرد  در Apple Music .

 

 

سایر کارایی و توضیحات اپل واچ نایک پلاس نسل 3 مانند اپل واچ های اسپورت نسل 3 می باشد که برای تکراری نشدن و زیاد نشدن متن ها  یک لینک در ادامه میگذاریم که با کلیک کردن روی نام اپل واچ نسل 3 میتوانید وارد آن شده و با ادامه مشخصات راجب گروه نایک پلاس که هیچ تفاوتی با اسپورت ها ندارند مواجه شوید .

توضیحات کامل اپل واچ نسل 3 

 ساعت های هوشمند اپل نسل 3 نایک پلاس به دو سایز 38 میلیمتر و 42 میلیمتر تقسیم می شوند.

دارای قابلیت ضد آب بودن تا عمق 50 متر می باشد .

دارای برنامه های ورزشی فوق العاده می باشد .

همچنین به چهار رنگ مختلف تقسیم می شوند ، ولی شما می توانید هر بندی را با هر مدلی و با هر رنگی که دلخواهتان است از سایت اپل سنتر امپراطور برای تنوع دادن به ساعتتان در کنار آن تهیه کنید و استفاده نمایید . البته ناگفته نماند اگر واچتان 38 میلیمتری است باید بندهای سایز 38 میلیمتری و اگر 42 میلیمتر است بندهای سایز 42 میلیمتری را تهیه کنید .

رنگ های اپل واچ نایک پلاس 3 با ذکر نام و عکس آنها  :

Silver Aluminum Case with Pure Platinum/Black Nike Sport Band 
در دو سایز 38mm و 42mm
در دو نوع  GPS و GPS + Cellular 

 

 

Silver Aluminum Case with Bright Crimson/Black Nike Sport Loop
 در دو سایز 38mm و 42mm
فقط نوع GPS + Cellular 

 

 

Space Gray Aluminum Case with Anthracite/Black Nike Sport Band
در دو سایز 38mm و 42mm

در دو نوع GPS و GPS + Cellular 

 

 

 

Space Gray Aluminum Case with Black/Pure Platinum Nike Sport Loop
در دو سایز 38mm و 42mm
فقط نوع GPS + Cellular