انتشار سیستم عامل جدید آیفون و آیپد، iOS 11 ۱۳۹۶/۶/۲۹

از امروز، مشتریان iPhone و iPad در سراسر جهان قادر به بروز رسانی دستگاه خود به iOS 11می باشند، این iOS  دسترسی سریع به برنامه های مورد علاقه و اغلب مورد استفاده و اسناد را از هر صفحه فراهم می کند وکار با برنامه های متعددی  را آسان تر می کند به عنوان مثال، از طریق 3d touch می توانید عملیات کشیدن و رها کردن تصاویر، متن و فایل ها را بین برنامه ها آسان تر از همیشه انجام دهید. صدها میلیون نفر اکنون می توانند برنامه های AR ( امکان واقعیت مجازی افزوده به صحنه های واقعی است ) در iPhone و iPad را تجربه کنند و در برنامه های مهندسی ، بازی های AR و تجربه های غواصی استفاده نمایند  و آیتم های مجازی را به تصاویر واقعی خود بیافزایند وتصاویر جدید ببینید و خلق کنند.

همچنین سیستم عامل جدید آیفون و آیپدiOS11 به شما امکان عکاسی و فیلمبرداری با کیفیت خیلی بالا تر از قبل را با استفاده از دوربین داخلی، پردازنده قدرتمند و سنسورهای حرکتی فراهم میسازد به طوریکه که هرشات  درتصویر برداری معمولی و پرتره با بکارگیری تکنولوِژی تثبیت کننده تصویر نوری، فلاش True Toneو HDR فوق العاده حرفه ای تر است. همچنین عکس ها و فیلم ها بهینه سازی شده اند تا در هر دو قسمت پرتره و منظره بیشتر ذخیره کنند و خاطرات بیشتری ثبت نمایند و سیستم عامل به صورت اتوماتیک نسبت به عکس های حیوانات خانگی و یا تولدها واکنش خودکار نشان می دهد.

Apple storeدر iOS 11 دوباره طراحی شده است و کشف برنامه ها و بازی ها را راحت تر از همیشه انجام می دهد. همچنین i Massege در سیتسم عامل جدید آیفون با امکانات بیشتری ارایه شده است و از همیشه بیشتر قابل دسترس است.

با به روز رسانی در iOS 11 و watchOS 4، کاربران apple pay می توانند به سرعت، راحت و ایمن از دوستان و خانواده خود پول دریافت وپرداخت کنند که این عملیات را می توان به صورت گفتاری از طریق سیری انجام داد،  در ضمن زمانی که پولی پرداخت می شود دریافت کننده می تواند  ازطریق apple wallet امکان دستیابی لحظه ای به آن مبلغ را در هر مکان داشته باشد، البته امکان استفاده از این عملیات در کشورها ی تحریم شده مانند ایران امکان پذیر نمی باشد.

در iOS 11 آیفون برای کمک به رانندگی که در جاده ها در حال رانندگی هستند  و امکان پاسخگویی به تلفن خود را ندارند امکان جدیدی فراهم کرده است. آیفون می تواند در هنگام رانندگی به آنهایی که قصد ارتباط با راننده را دارند اطلاع دهد که آنها رانندگی می کنند وامکان پاسخگویی تا زمان رسیدن به مقصد خود ندارند.

در اواخر پاییز، کمپانی اپل نقشه های داخلی برای مراکز خرید و فرودگاه ها را در سراسر جهان اضافه می کند، از جمله Amsterdam (AMS)، لندن هیترو (LHR)، لاس وگاس (LAS)، لس آنجلس (LAX) میامی (MIA)، فیلادلفیا( PHL)  و سان خوزه (SJC)، البته این امکان برای کشورهای تحریم شده همانند ایران قابل استفاده نمی باشد.

برای یادگیری راه های بیشتر برای استفاده بیشتر از iOS 11، کاربران می توانند از برنامه نکات در iPhone  یا iPad بازدید کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی به روز رسانی دستگاه های iOS، به Apple Support مراجعه کنید.

 


تگ های مرتبط:
iphone iOS 3D Touch apple store